Kategoriler
Asansörlü Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Trabzon Yomra Evden Eve Nakliyat

Kaşüstü Evden Eve Nakliyat Hizmet Günü vereceğimiz hizmet Asansörlü olduğundan dolayı 4 kişilik bir ekip oluşturduk. Ardından Saat 8.30 civarı müşterimizi arayarak adres detayını aldık. 9.00 civarı adrese varıp, arkadaşlarımızla plan program yaptık. Sonucunda asansörün kurulacağı odanın tespitini yapıp koli ve çuvalları o odaya yığdık. Daha sonra her arkadaşımız bir odaya girerek paketleme işlemine başladı. Mobilya kaliteli olduğundan dolayı bazı eşyaları çift kat sararak, nakliye hizmetine hazır hale getirdik. Ortalama 3 saat süren Paketleme işleminden sonra artı asansörümüzü çağırmaya ve Asansörümüzü kurarak indirme işlemine başladık.

Kaşüstü evden eve nakliyat

Trabzon Yomra Evden Eve Nakliyat Hizmeti verdik. Yomra İlçesinde bulunan Kaşüstü mahallesinde ki müşterimiz, Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için 05317620461 numaradan bizimle iletişime geçti. Daha iyi bir fiyatlandırma ve daha iyi şekilde plan program yapabilmek nedeniyle eşyalarının fotoğraflarını WHATSAPP iletişim hattımıza ulaştırmasını rica ettik. Daha sonra müşterimiz3+1 olan eşyasının Kaşüstü Mahallesinde Şehrinaz sitesinde (4. kat) bulunduğunu iletti. Yeni adresinin de yine Kaşüstü Mahallesinde bulunan Homex sitesine (4.kat) gideceğini iletti. Öncelik olarak evden eve nakliyat hizmeti için bilgi verdik. Trabzon Evden Eve Nakliyat Öncesi Hazırlıklar (sizde bilgi almak için yazıyı tıklayın)

Eşyanın alınacağı Kaşüstü Mahallesi Şehrinaz sitesinde (4. kat) bulunan eşyanın indirilme işlemini daha kaliteli verebilmek için Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti vermeye karar verdik. Eşyanın gideceği Kaşüstü Mahallesi Homex Sitesi‘ne daha kaliteli bir hizmet vermek için Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti vermeye karar verdik. Müşterimizle nakliye gününü kararlaştırıp vedalaştık.

Yomra Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yomra Evden Eve Nakliyat Hizmet Günü vereceğimiz hizmet Asansörlü olduğundan dolayı 4 kişilik bir ekip oluşturduk. Ardından Saat 8.30 civarı müşterimizi arayarak adres detayını aldık. 9.00 civarı adrese varıp, arkadaşlarımızla plan program yaptık. Sonucunda asansörün kurulacağı odanın tespitini yapıp koli ve çuvalları o odaya yığdık. Daha sonra her arkadaşımız bir odaya girerek paketleme işlemine başladı. Mobilya kaliteli olduğundan dolayı bazı eşyaları çift kat sararak, nakliye hizmetine hazır hale getirdik. Ortalama 3 saat süren Paketleme işleminden sonra artı asansörümüzü çağırmaya ve Asansörümüzü kurarak indirme işlemine başladık.

14.00 da indirme işlemini bitirerek yeni adrese doğru yola çıktık. 15.00 civarı Asansörümüzle eve çıkartma işlemine başladık. Mobilyayı her zaman ki gibi aracın en arkasına yüklediğimizden dolayı adrese ilk kurulacak eşyalar çıktı. Bu aşamadan sonra 4 kişi olduğumuzdan dolayı araçtan asansörü yükleme işlemine 1 kişi devam etti. 2 kişi asansörü boşalttı ve mobilyacımız, paketleri sökme ve kurma işlemine hazırlamaya başladı. Koli, çuvalları ve ufak tefek eşyaları eşyaların kurulmayacağı bir yere yığdık. Sonuç olarak 9 da başladığımız iş saat 16:00- 17:00 civarında bitti.

Hizmet sonunda evi hasarsız teslim ettik. Müşterimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz. Sizde Vip Evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bizi arayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle birlikte verdiğimiz Garantili hizmet sayesinde eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Ekibimiz daimi elemanlardan oluşmaktadır. Mobilya montaj ustamız uzun yıllarca sektörde hizmet vermiştir. Dolayısıyla mobilya kurulum hizmetimiz tatmin edecek kadar kalitelidir. Ayrıntılı bilgi için arayın görüşelim. Selametle kalın.

You cannot copy content of this page