Trabzon evden eve nakliyat hizmeti en az 3 kişi ile yapılan bir hizmettir. Trabzon evden eve nakliyat hizmeti için bizi arayıp randevu almanız gerekmektedir. Randevu almak için bir hafta önceden aramanız, istediğiniz güne randevu almak için önemlidir. Randevu günü ekip sorumlumuz sizi arayarak adresini detayını alır.

Evden Eve Nakliyat Sökme İşlemi

Evden Eve Nakliyat Sökme İşlemi

Evden eve nakliyatta sökme işlemi çok önemli bir hizmettir. İşini iyi bilen profesyonel ustalarımız tarafından, yatak odası dolabı, karyola, kombi, ankastre gibi eşyalarınız itina ile sökülür. Sahip olduğunuz bu eşyalarda herhangi bir hasar söz konusu ise, sökülme işleminden önce ustamız tarafından bu tespit edilip size gösterilir. Her odaya bir elemanımız girerek eşyalarınızın tümünü paketlemeye hazırlar ve paketleme işlemine geçilir.

Evden eve nakliyat Paketleme İşlemi

Evden Eve Nakliyat Paketleme İşlemi

Evden Eve Nakliyat Paketleme İşlemi, itina ile yapılması gereken, profesyonellik isteyen bir işlemdir. Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz craft’lı köpük ile eşyalarınız açık yer kalmayacak şekilde paketlenir. Bu hizmet eşyalarınızın zarar görmemesi için çok önemlidir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir husus telefonda görüştüğümüz esnada tam olarak eşyalarınızı bize bildirmenizdir. Hem ücret Buna göre verilmektedir. Hem de paketleme malzemesi Buna göre evinize getirilmektedir. Eşya bilgisi az verildiği takdirde, paketleme işlemi için yeterli malzeme olmadığında firmamız sorumlu değildir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat İndirme İşlemi

Evden Eve Nakliyat Asansörlü İndirme İşlemi

Evden Eve Nakliyat Asansörlü İndirme işlemi profesyonel ekibimizle güvenle yapılmaktadır. İlk etapda asansörlü evden eve nakliyat indirme işlemi için yapılacak işlem balkon eşyanın çıkmasına hygun değilse camların sökülmesidir. Ahşap pencereler sökülmediğinden dolayı balkondan sığdırabildiğimiz eşyaları indirmekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini verebilmek için hava koşullarının uygun olması gerekmektedir. Diğer bir husussa asansörün kurulacağı bölgenin genişliğidir. Son olarak da eğimi çok fazla olmamalıdır. Bu hizmet ortalama 2 saat sürmektedir. Uzman ekibimiz tarafından verilen bu hizmet hızlı ve güvenlidir. Apartman merdivenlerinden çıkan eşya hasar görmektedir, aynı zamanda da nakliye işlemi yavaş gerçekleşmektedir. Bu hizmeti almak için telefon görüşmesi yaptığımız esnada bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Kurma İşlemi

Evden Eve Nakliyat Kurma İşlemi, Uzman ekibimiz, tarafından yapıldığı için gölün rahatlığıyla arkanıza yaslanabilirsiniz. Profesyonel mobilyacımız tarafından dolaplarınız kurulup yerleştirildikten sonra, kontrol yapılarak eşyanız teslim edilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Notlar

  • Nakliye işleminin gerçekleşeceği gün ıvır zıvır bardak çanak gibi eşyalarınızın kolilerini hazır olması gerekmektedir. İstisnai durumlar hariç. Bu işlem çok önemlidir. Hazır olmayan eşyalar vakit kaybına neden olmaktadır.
  • Kolilerinizin büyüklüğüne göre koyulacak eşyayı seçmelisiniz. Koyulacak malzeme cam sınıfı ise koli büyük olmamalıdır. Büyük kolilerinizi hafif plastik türevi malzemelerle doldurmanız tavsiye edilir.
  • Yorgan, çarşaf, gibi eşyalarınızı paketlemeniz gerekmektedir.
  • Koli ve battal boy siyah çöp poşetlerini Trabzon moloz mevkiinde Japon pazarının bulunduğu aradan temin edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için irtibata geçiniz.
  • Avize, termosifon, stor ankastre ve duvara monte işlemi gerektiren hiçbir hizmet tarafımızca verilmemektedir.
  • Nakliye işlemini ertelemek için en az 4 gün önce irtibata geçiniz.

Vip Nakliyat

Trabzon Asansörlü Evden Eve nakliyat Hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz VİP Nakliyat Hizmetidir.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir