Trabzon Asansörlü Evden eve nakliyat hizmeti asansörün kurulabileceği yerleri bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde anlattık.  

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti Dünyada daha evvelden kullanılmaya başlanmıştır. Son 20 yılda ülkemizin batı şehirlerinde verilen bu hizmet, nihayet son 5 yıldır Trabzon ilimizde de kullanılmaya başlamıştır.

Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bu hizmetinin birçok yararı vardır. Her ne kadar verdiğimiz hizmet garantili olsa da merdivenden veya bina asansörü ile taşınan eşyalar gözle tespiti mümkün olmasa da yıpranmaktadır. Kullanım ömürleri kısalmaktadır. Sadece eşyalar değil, bina içi asansörler bozularak müşterilerimize maddi yönden yük olmaktadır. Buda verdiğimiz hizmetin kalitesine istemeden gölge düşürmektedir. Bu hizmetin hizmetinin diğer bir faydası ise çağımızın en büyük sorunu olan vakit kaybını engellemektedir. Ortalama bir evin Bu hizmetle hizmeti ile indirmesi veya çıkartılması 1.5 saattir. Bütün bunlar düşünüldüğünde bu hizmet daha iyisi ortaya çıkana kadar büyük bir lütuftur.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetini Engelleyen Durumlar

Asansörü evden eve nakliyat hizmeti genel olarak her binaya verilir. Bazen istisnai durumlar meydana gelmektedir. Bunlardan bir tanesi aşağıda belirttiğimiz bina önünde elektrik tellerinin olmasıdır.

Asansörün Kurulmasını Engelleyen Elektrik Telleri

Bir çok binada elektrik tellerinin konumu Asansörlü evden eve nakliyat hizmetine engel olmamaktadır. Son yıllarda yapılan kentsel dönüşümlerle bu durumlar yavaş yavaş ortadan kalkmaktadır. Yukarıda gördüğümüz Elektrik telleri sebebiyle Asansörün Kurulması zorlaşmaktadır.

Böyle bir durumda Evden Eve Asansörünü yukarıda ki gibi dik kurmaktayız. Fakat Kat yükseldikçe bu işlem risk teşkil etmektedir. Asansörün devrilmesi ile sonuçlanma ihtimali her bir katta artmaktadır. Bu nedenle maksimum 3. kata kadar Bu Şekilde hizmet vermekteyiz.

Asansörün Kurulacağı Alanın 2 araç Sığacak Genişlikte Olması

Görüntüde ki gibi asansör ve nakliye aracı 1 şerit yer kaplamıştır. Asansör tam kurulum bittiğinde sepet açacağı için 2 şeritlik yer işkal etmektedir. Özellikle yol kenarında bu durum çok önemlidir. Ana yollarda bu hizmetin alınması ancak kaldırım kullanıla bilirse mümkün olmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Asansörünün Kurulacağı Alanın Eğiminin %50 den Az Olması Gerekmektedir

Evden eve nakliyat asansörünün kurulacağı alanın eğimi çok önemlidir. Çok dik rampalarda asansörün kurulması tehlike ve risk teşkil etmektedir. Bunun için Evden Eve nakliyat asansörünün kurulacağı alanın eğimi %50 olmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Asansörünün Kurulacağı Binanın Özellikleri

Evden Eve Nakliyat Asansörünün Kurulacağı Binanın Özellikleri

Asansörünün kurulacağı binanın çerçeveleri PVC olmalıdır. Sökülmeye en müsait çerçeveler bunlardır. Fotoğrafta bulunan pencere genellikle Trabzon ilimizde bulunan binaların salonun da kullanılan çift kanat PVC dir. Siyah dikdörtgen çerçeve çerçeve ile vurgulanmış 2 orta dikme sökülerek, orta cam çıkartılır ve asansörlü evden Eve Nakliyat hizmeti bu şekilde verilir. Ancak bazı çerçevelerin orta dikmeleri bütün halde olduğu için sökülmemektedir. Bu durumda başka yöntemler tercih etmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Asansörünün Ahşap Çerçeve Bulunan Evlere Kurulması

Evden Eve Nakliyat Asansörünün Ahşap Çerçeve Bulunan Evlere Kurulması

Çok sık karşımıza çıkmasa da bazen bu hizmet ahşap pencereli evlerde de kullanılmaktadır. Ancak genelde Bu tarz evlerde eskimiş ahşaplar karşımıza çıktığından pencere zarar gördüğünden bu hizmeti pek vermemekteyiz. Fakat Balkon kapısı uygunsa balkondan eşyalarınızı taşımaktayız. Bu hizmet İçin Hemen Randevunuzu alın.


Vip Nakliyat

Trabzon Asansörlü Evden Eve nakliyat Hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz VİP Nakliyat Hizmetidir.

4 yorum

İsmail Koç · 22 Temmuz 2022 7:04 am tarihinde

Titiz temiz ve özverili hizmet için teşekkür ederim.

ERKAN KALYONCU · 23 Eylül 2022 3:58 pm tarihinde

Verdiğiniz hizmet için size ve bütün Ekip Arkadaşlarınıza teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebileceğim bir hizmet aldım…

Gülseren Aksu · 10 Ekim 2022 11:13 am tarihinde

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini tavsiye ederim hızlı ve güvenilir hizmet. Ayrıra herkes gönül rahatlığıyla sizinle çalışabilir.

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir