Söğütlü Evden Eve Nakliyat
Söğütlü Evden Eve Nakliyat

Trabzon’ un Akçaabat İlçesine bağlı olan Söğütlü mahallesinde ikamet eden müşterimiz, Söğütlü Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için 0535 228 83 61 numaradan bizimle iletişime geçti. Daha iyi bir fiyatlandırma ve daha iyi şekilde plan program yapabilmek nedeniyle eşyalarının fotoğraflarını WHATSAPP iletişim hattımıza ulaştırmasını rica ettik. 3+1 olan eşyasının Söğütlü Mahallesinden (5. kat) alınıp Beşirli Mahallesinde (7. kat) gideceğini bize iletti. Daha sonra Öncelik olarak evden eve nakliyat hizmeti için bilgi verdik. Trabzon Evden Eve Nakliyat Öncesi Hazırlıklar (sizde bilgi almak için yazıyı tıklayın)

Yaptığımız ön görüşme neticesinde Söğütlü Mahallesinde bulunan eşyanın alınacağı adresin(5.kat) Asansörlü Nakliyat hizmeti için uygun olmadığı için bina içi asansörde bulunmadığı için merdivenden indirilmesine karar verdik.

Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat yazımızda asansörün kurulabileceği binaları ayrıntılı bir biçimde anlatılmıştır. Okumak için bu yazıya tıklaya bilirsiniz.

Beşirli Mahallesinde bulunan eşyanın gideceği adresin (7.kat) Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti için uygun olduğuna karar verdik. Bunun için gerekli koşulları konuşarak anlaşma sağladık. Müşterimizle randevu gününü kararlaştırarak vedalaştık.

SÖĞÜTLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Nakliye günü 8.30 civarı müşterimizi arayarak adres detayını alıp yola çıktık. 9. civarı Söğütlü mahallesinde olarak plan ve program yaptık. Adreste Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti veremediğimiz sebebiyle bina içi asansörde bulunmadığından dolayı ekibimizi beş kişi ayarlamıştık. İlk etapta eşyanın eşyaların sökülüp paketlenebilmesi için alan açmak adına bütün ekibimiz ıvır zıvır, koli ve çuvalları el birliği ile indirdik. Yatak odasında bulunan çuvallar boşaldıktan sonra mobilyacımız Sökme ve Paketleme işlemine geçti. Sökme paketleme ve indirme işlemi yaklaşık 13.00 civarı bitti. 14.00 de eşyaların araca yükleme işini bitirip yeni adrese doğru yola çıktık. Bu esnada daha önceden görüştüğümüz, Asansörümüzü arayarak adreste olmasını sağladık.

Adrese varmamız, asansörün kurulması, öğle yemeğimiz derken saat 15.00 da Boşatma işlemine başladık. Kurulacak eşyaları aracımızın en arkasına yüklediğimizden için yeni adrese ilk kurulacak eşyalar çıkar. Bu nedenle vakitten tasarruf sağladığı için işimiz daha erken biter. 2 arkadaşımız bina altından asansörü yüklerken 2 arkadaşımız yukardan boşaltmaya başladı. Bu sırada mobilyacımız Paketleri açma işlemine başlayarak kurulum işlemi için hazırlık yapmaya başladı. Saat 17.00 civarı eşyaların binaya çıkartılma işlemi ve kurma işlemi sona erdi. Daha sonra son kontrolleri yaparak ücreti teslim alıp adresten ayrıldık. Müşterimize bizi tercih ettiği için teşekkürü borç biliriz. Sizde kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

TRABZON V.İ.P EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

akçaabat Evden Eve Nakliyat Asansörlü Evden Eve Nakliyat Beşirli Asansörlü Evden Eve Nakliyat Beşirli Evden Eve Nakliyat Değirmendere Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat indirme işlemi Evden Eve Nakliyat Kurma İşlemi Evden Eve Nakliyat Sökme İşlemi Giresun Evden Eve Nakliyat KARADAĞ EVDEN EVE NAKLİYAT Kaşüstü Asansörlü Evden Eve Nakliyat Of Evden Eve Nakliyat Söğütlü Evden Eve Nakliyat trabzon araklı evden eve nakliyat Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat Trabzon Aydınlıkevler Evden Eve Nakliyat Trabzon Bostancı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Trabzon Bostancı Evden Eve Nakliyat Trabzon Boztepe Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Taşımacılık Trabzon Kaşüstü evden eve nakliyat trabzon söğütlü evden eve nakliyat Trabzon sürmene evden eve nakliyat Trabzon Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Trabzon Yomra Evden Eve Nakliyat Trabzon Yıldızlı Evden Eve Nakliyat Trabzon Çamlık Evden Eve Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat trabzon şehir içi evden eve nakliyat Yomra Asansörlü Evden Eve Nakliyat