Trabzon Ofis ve Büro Nakliyatı

Ofis ve İş Yeri Taşıma

OFİS İŞYERİ, BÜRO TAŞIMACILIĞINDA ARMAĞAN NAKLİYAT GÜVENCESİYLE TANIŞIN. Armağan Evden Eve Nakliyat firması olarak büro taşıma işlemlerini tüm detaylara dikkat ederek, siz müşterilerimize sunuyoruz. Her konuda olduğu üzere Büro taşımacılığında da siz müşterilerimizin memnuniyetini kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz.Ofis taşımacılığı kurumsal bir faaliyettir.Bunu kısaca şöyle ifade edebiliriz.Ev eşyası taşıması ile ofis eşyası taşıması aynı önem ve itinayla gerçekleşir.Birbirinden ve diğer taşıma çeşitlerinden farkı ise yapılan işçilik faaliyeti ve fiyatlandırma açısından ofis eşyasının daha nitelikli ve kalem eşya olarak değerlendirilmesidir.

Kurumsal Anlamda Ofis Taşımacılığı Nedir ?

Genel olarak kamuda bulunan devlet kurumlarının veya özel teşebbüsteki kişilere ait eşya, ürün, ,ofis, işyeri, şirket eşyalarının bir noktadan alıp başka bir noktaya taşıma sürecidir.

Kurumsal Taşımacılığı iki ana gruba ayırabiliriz.

1-Kamu kurumları ve devlet kuruluşlarını kapsayan kurumsal taşımacılık2- Özel Sektör, İşletme, Firma ve Şirketleri kapsayan kurumsal taşımacılıkher iki grupta da iş yeri ve ofis bürolarına ait eşyaların kolay, titiz, uygun fiyat ve garanti kapsamında taşıması tarafımızca gerçekleştirilir.Nakliyesi yapılacak eşyaların tespiti ve güvenliği en fazla önemsediğimiz konudur. Tarafınızdan görevlendireceğiniz gözlemci, eşya tespiti ve taşıma aşamalarını yakından takip ederek gerekli uyarı ve notları almasını istemekteyiz.

Kurumsal taşımacılıkta dikkat edilmesi gerekenler:

1- Nakliye firması seçimi2- Ücretsiz expretiz ile sağlıklı bir plan yapmak3- Sigortalı Nakliyat hizmetinden yararlanmakFirma olarak taşımanın yapılacağı gün taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofisi oda oda taşımaktayız. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı aletler kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.İşyeri nakliyesi profesyonel taşımacılık işlerinden biridir. Her evden eve nakliyat yapan firma işyeri taşıması yapamaz. Dolayısıyla işyeri veya ofis taşıması, nakliyesi gerektiğinde güçlü referansları olan firmaları tercih etmeniz önemlidir. Armağan nakliyatın bu hususta önemli referansları mevcuttur.Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralanılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde bölüm ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Armağan Evden eve Nakliyat, dünya standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

ARMAĞAN NAKLİYAT OLARAK DEPOLATMAK İSTEDİĞİNİZ EŞYALARINIZ İÇİN GÜVENLİ, TEMİZ DEPOLARIMIZDA EŞYALARINIZI İSTEDİĞİNİZ SÜRE KADAR MUHAFAZA EDİYORUZ.

İstediğiniz süre ile depolatmak depoda tutmak istediğiniz her türlü ev eşyası, işyeri veya diğer türde eşyalarınız için depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Eşyalarınızın ayrıntılı bir listesini oluşturarak sizden alıyoruz ve belirlediğiniz süre ile depolarımızda muhafaza ediyoruz.Tüm depolama ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibat kurunuz. Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz.Eşya Depolama Hizmetini Armağan Nakliyat’tan Alın Eşyanızı Güvenle Hijyenik Olarak Teslim Edelim.

Ev Eşyası Depolanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekli

1-Depolayacağınız eşyalarınız için bir eşya listesi oluşturun. Bu size lazım olan depolama alanı konusunda bilgi verecek ve teslim ettiğiniz eşyaların depo alanını tespit edecektir.2-Eşyanıza göre ve bulunacağı depoya uygun paketleme malzemelerinin seçilmesi3-Depolama süresini netleştirin ve iyi bir sözleşme imzalayınız.4-Belli bir süre sonra bozulacak yiyecek ve sıvıları depolamayınız.5-Ağır eşyaların her zaman en alta gelecek şekilde yerleştirilmesi6-Zeminden gelebilecek risklere karşı zemine şilte veya bir naylon serdikten sonra eşyalarınızı yerleştirilmesi ve belirli süre aralıklarıyla deponun tamamen havalandırılmasıKoyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için de sizden kira alıyoruz.Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.Depolama esnasında hiçbir türlü tozlanma , kirlenme , böceklenme , rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.Ev eşyası depolamada hijyen, güvenlik, paketleme ve koruma adımlarının hepsi son teknolojik gelişmeler kullanılarak eşyalarınız alındığı gibi temiz ve sağlama olarak sizlere teslim edilir. Ev eşyası depolama konusunda uzmanından hizmet alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI