AĞIR YÜK VE PROJE TAŞIMACILIĞI LOWBET

Armağan Grup Lojistik

Ağır nakliye taşımacılığı, standart ölçülerin dışında olan yüklerin özel ekipmanlar ve araçlar ile emniyetli ve kısa sürede taşıma işlemidir. Bu taşıma hizmeti yükleri bir yerden bir yere götürmekten ibaret değildir. Müşteri talebi doğrultusunda montajlama, depolama ve sigorta hizmetleri ile desteklenmelidir. Ağır nakliye taşımacılığını normal nakliye firmalarıgerçekleştiremez; çünkü bu taşıma için normalde kullanılan araçlar ve ekipmanlar yeterli değildir. Ağır nakliyat, sadece şehirlerarası değil; ülkelerarası taşımacılığı da kapsadığından ülke prosedürleri hakkında bilgi sahibi ve yol analizlerini doğru yapabilen firmalar tarafından gerçekleştirilmedir.

Ağır nakliye firmalarının özellikleri nelerdir?Ağır nakliyelerin taşınması büyük zahmet ve özen ister. Büyük ve ağır yüklerin emniyetli bir şekilde taşınabilmesi için özel ekipmanlara ve araçlara ihtiyaç duyulur. Standart ölçülerdeki yüklere uygun römorklar ve çeker araçlar ile öncü araç eşliğinde taşınan ağır yüklerin en emniyetli ve en kısa sürede istenilen yere taşınması gerekir.Ağır nakliye firmalarının çalışanları profesyonel olmak zorundadır. Ağır nakliye, mühendislik bilgisi gerektiren bir taşıma işlemi olduğu gibi gerek şehir içi gerek yurt dışına yük taşındığından dolayı coğrafi ve yol bilgilerinin bilinmesi kısa sürede ve güvenli bir şekilde yüklerin taşınması anlamına gelir. Yol analizi, ülke prosedürleri ve hangi ekipmanlarla taşıma işleminin gerçekleştirileceği gibi bilgiler de ağır nakliye firması çalışanlarının bildikleri ve tecrübe ettikleri konular arasında olmalıdır.

Sanayi iş makinalarının taşınmasında üstün donanımlı vinçlerimizden yardım alarak şehir içi ve dışı sigortalı taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Buhar Kazanı TaşımaFarklı ebat ve ölçülere sahip olan buhar kazanlarını yurt içi ve yurt dışı tüm mevkilere sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.Rüzgar Kulesi TaşımaAğır nakliyat olarak kabul edilen rüzgar kulesinin belirlenen noktaya taşınması ihtiyacınızda uzmanlarımız ile yanınızdayız.Gabari TaşımaGabari taşıma sürecinde etüdünü en iyi şekilde planlayarak özel araçlar aracılığı ile taşınma işlemlerini sağlamaktayız.Kule NakliyatKule parçalarını taşıyabilecek ekipmanlara sahip olan ekibimiz taşınma sürecinde de müşterilerine gereken hizmetleri vermektedir.Çelik Ekipman TaşımaÇelik ekipman taşıma hizmeti demontaj, planlama, taşıma ve montajlama işlemi uygulanarak gerçekleştirilir.Boru Hattı TaşımacılığıBoru hattı taşımacılığı ile sevkiyat, depolama, sigortalama ve gümrükleme işlemlerinin tamamı gerçekleşmektedir.Enerji Projeleri TaşımaEnerji projelerinin taşınmasında gereken hassasiyeti göstererek hasarsız ve uzman ekip işbirliği ile taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.Yat ve Gemi TaşımacılığıYat ve Gemi gibi büyük tonajlı 40 metre boyundan küçük araçların da taşıma ve transfer işlemlerini yapmaktayız.Beton Eleman TaşımaBeton eleman taşıma sürecinde güvenlik ön planda tutularak, ulaşması yere güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.İş Makinesi TaşımaMobil vinç, Dozer, Silindir, Excavator, Forklift, gibi iş makinaları da güvenli şekilde bir noktadan diğer noktaya taşınmaktadır.Trafo TaşımaTrafonun boyutlarına göre planlanarak hazırlanan özel taşıma aracı sayesinde hızlı ve sorunsuz sevkiyat sağlanır.

Armağan proje taşımacılığı hizmetleri ile; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktadır.

Sektörel lojistik ortağı olmaya yönelik hedefi dahilinde Armağan; sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun senaryolar yaratıp uygulamaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratarak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.Nakliye firmalarında proje taşımacılığı konusunun daha bir önemle ele alınmasının nedeni ise, ilgili sektörlerin (enerji, gaz, inşaat, madencilik, makine vb.) söz konusu hacimli ve ağır mallara zamanında ulaşmak isteğinden ileri gelmektedir. Ayrıca, titiz çalışılan bu sektörlerde, taşınan ürünler ve malzemeler de aynı hassasiyet ile varış noktasına getirilmeli, yol sırasında ise en üst düzeyde güvenlik tedbirleri alınmalıdır. Taşımacılık ve nakliye işleri, kaliteden taviz vermeden yapılmalıdır.

Proje Taşımacılığı

Standart ölçüler dışında tüm yüklerin, bu yüklere uygun römorklar ve çeker araçlar ile öncü araç eşliğinde, mümkün olan standartlarda karayolu izin belgelerini alarak en ehemmiyetli ve en kısa sürede karayolu ve kombine taşıma sistemi ile varış noktasına taşınması, montaj ve diğer müşteri talepleri doğrultusunda destek hizmetleri. Yurtdışı ve yurtiçi tüm özel proje taşımalarınız CMR konfansiyonu ve HSE koşulları kapsamında kendi araç parkımız ve partner firma araç parklarımız ile emin güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.Proje Taşımacılığında Kullanılan AraçlarStandart AraçlarLowbed AraçlarHidrolik AraçlarArmağan Grup Lojistik, uzun yıllara dayanan ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyacı olan proje çalışmalarını üstlenmiştir. Uzmanlık ve mühendislik gerektiren, coğrafi konumdan ulaşılması en güç bölgelere güvenli taşıma modelini oluşturmuştur. Yol analizi, ülke prosedürlerine doğru ekipman ihtiyaçlarını alanında uzman kadrosu ile gerçekleştirerek olası riskleri önceden tespit eder. Ülke ve dünya genelinde birçok proje çalışmasına imza atan Armağan Grup Lojistik ağır nakliye taşımacılığında gücüne güç katar.Hizmet Verdiğimiz Sektörler:Makine, İnşaat, Otomotiv, Enerji, Maden, Denizcilik, Telekomünikasyon, Liman İşletmeleri.Proje Taşımacılığına Bağlı Hizmetlerimiz:Escort, Sigorta, Yol izinleri, Yol analizi, Lashing, Gümrükleme, DepolamaArmağan NakliyatProje Taşımacılık Hizmeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI