Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Armağan Nakliyat olarak taşımacılık hizmetlerinde çok eski yıllara dayanan nakliye tecrübelerine güvenerek siz değerli müşterilerilerimize lojistik sektöründe hizmet vermektedir. 1995 Yılından bu yana Türkiye il sınırları içerisinde şehir içi, şehirler arası taşınmalarda binlerce kurum ve şahısa hizmet veren şirketimiz son model taşıma araçları ve 35 kişiden oluşan deneyimli personeli ile kusursuz hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman müşteri odaklı çalışmayı, kaliteli hizmetini verme amacı ile kurulmuş bir nakliye şirketiyiz. Firmamız bünyesinde sunduğumuz her taşımacılık hizmeti kusursuzca ve sorunsuz olarak yerine getirmeyi tahahhüt etmekteyiz. Günümüzde sektöre yeni katılmış evden eve nakliyat firmaları maalesef işinin ehli olmadığından ve yapılan hizmetlere profesyonel boyutta bakılmadığından dolayı gereken itibar ve güveni sağlamak bakımından yeni müşterilerimize her zaman ekonomik fiyatlarla cazip seçenekler sunmaktayız.

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde Trabzon nakliyecileri arasında en tecrübeli firma olan Armağan Nakliyat sigortalı, ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tecrübelerini teknolojiye entegre ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma süreci içerisinde hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerinin öncüsü olmaya devam etmektedir..

Gücümüzü, taşımacılık sektörünün geçmişteki tecrübelerimizden ve siz değerli müşterilerimizden almaktayız. Sizlere de bu çıktığımız yolda oluşturduğumuz kadromuz ve kuvvetli ekibimizle taleplerinize cevap vermekteyiz.

Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak, verdiğimiz hizmeti sürekli yenilemektir. Armağan Nakliyat hem Evden Eve Nakliyat hem de kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir.Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama, paketleme, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yinene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Armağan Nakliyat eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, ücretsiz expertiz hizmeti, hijyenik güvenli çalışma ortamlarıyla, eşya sigortası, paketleme ve demonte-montaj hizmetiyle sektörün standarını yükseltmiştir.Armağan Grup Lojistik Türkiye’nin dört bir yanına ambar taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmektedir. Biz nakliyat firması olarak müşterilerimize en hesaplı fiyatlar ile kaliteli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Deneyimli elemanlarımız ve geniş araç filomuz ile parça eşyalarınızı, komple eşyalarınızı tam saatinde alıp zamanında istediğiniz adrese teslimatını yapmaktayız.Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanları arasında; evden eve nakliyat, nakliye ambarı, ağır yük eşya taşımacılığı, komple eşya taşımacılık, malzeme taşıma alanlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ambar firmaları arasında geniş araç filomuz ile Ankara’da bulunan şubemizden Türkiye’nin (81) iline günlük ambar nakli yapan firmalardan biriyiz. Ankara şube ve temsilciliklerimiz ile Türkiye il sınırları içerisinde bulunan illerimizden karşılıklı olarak eşya, yük, malzeme nakli yapmaktayız. Armağan Grup Lojistik Firması olarak siz değerli müşterimize kaliteli ve ucuz taşımacılığın adresini veriyoruz.

Size bir telefon kadar yakınız.

Firmamız eşya, yük ve malzemelerinizi sigortalayıp şehirler arası taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Siz müşterilerimiz için sorun olan parça ve parsiyel ev eşyaları, komple ev eşyası, yük ve malzemelerinizi taşıma hizmetini günü birlik şehirlere naklini sağlamaktayız.Nakliyat sektörleri arasında komple yükten ağır yüke kadar ve parça yükten parsiyel yüke kadar nakliyat hizmetini gerçekleştiren ambar firmasıyız.Vermiş olduğumuz hizmetler: Evden eve eşya nakliyatı, büro ve ofis nakliyesi, şehirler arası nakliyat, fuar nakliyesi, stand taşımacılığı, ağır taşımacılık gibi bir çok taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Biz Armağan Grup Lojistik olarak birden fazla taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Nakliyat ambarcılık hizmetinde firmamız siz değerli müşterilerimizin eşya , yük ve malzemelerini yerinden alıp yerine teslimatını gerçekleştirmektedir. Yerinizden kalkmadan telefon aramasıyla oturduğunuz yerden hizmetinizi alabilirsiniz. Ambar, kargo nakliyat hizmeti sigortalı ve şirketimiz tarafından eşya,malzeme hasar tutanağı ile ambar nakliye hizmeti veren tek firmayız.Firmamızın amacı gelecek nesillere daha iyi hizmet verebilmek için siz müşterilerimizin yönergesi ve şirketimizin kendi çabası ile daha iyi hizmet verebilmek için ambarcılık faaliyetlerimizi modern teknolojiler ile yenilemekteyiz.Geçmişten bu zamana kadar her geçen gün zarfında yenilenerek taşımacılık sektöründe ön safalarda yerimizi almak için çaba göstermekteyiz.Ambar nakliyat sektöründe siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim güvencimizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI