Trabzon Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Armağan Asansörlü Nakliyat

Armağan Nakliyat olarak taşımacılık hizmetlerinde çok eski yıllara dayanan nakliye tecrübelerine güvenerek siz değerli müşterilerimize lojistik sektöründe hizmet vermektedir.1995 Yılından bu yana Türkiye il sınırları içerisinde şehiriçi, şehirlerarası taşınmalarda binlerce kurum ve şahısa hizmet veren şirketimiz son model taşıma araçları ve 35 kişiden oluşan deneyimli personeli ile kusursuz hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman müşteri odaklı çalışmayı, kaliteli hizmet verme amacı ile kurulmuş bir nakliye şirketiyiz. Firmamız bünyesinde sunduğumuz her taşımacılık hizmeti kusursuzca ve sorunsuz olarak yerine getirmeyi tahahhüt etmekteyiz. Günümüzde sektöre yeni katılmış evden eve nakliyat firmaları maalesef işinin ehli olmadığından ve yapılan hizmetlere profesyonel boyutta bakılmadığından dolayı gereken itibar ve güveni sağlamak bakımından yeni müşterilerimize her zaman ekonomik fiyatlarla cazip seçenekler sunmaktayız.

Kaliteli ve güvenilir bir şekilde Trabzon nakliyecileri arasında en tecrübeli firma olan Armağan Nakliyat sigortalı, ambalajlı lüks taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yılların vermiş olduğu nakliyat tecrübelerini teknolojiye entegre ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma süreci içerisinde hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin öncüsü olmaya devam etmektedir. Gücümüzü, taşımacılık sektörünün geçmişteki tecrübelerimizden ve siz değerli müşterilerimizden almaktayız. Sizlere de bu çıktığımız yolda oluşturduğumuz kadromuz ve kuvvetli ekibimizle taleplerinize cevap vermekteyiz.Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak, verdiğimiz hizmeti sürekli yenilemektir. Armağan Nakliyat hem Trabzon Evden Eve Nakliyat hem de kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Bu çalışma, evden eve nakliyat için akademik bir araştırma olmasa da, yine de bu terimin ne anlama geldiğini açıklamak önemlidir. Henüz “Trabzon Evden eve nakliyat” terimi için bir tanım yapılmamış diye biliyoruz, ancak basit bir ifadeyle şöyle tanımlayabiliriz. “Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese, doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.”Evden eve nakliyat süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.1.Demontaj ve paketleme2.Eşyaların araca taşınması3.Yeni adrese eşyaların nakliyatı4.Eşyaların yeni eve taşınması5.Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesiTüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmaları üstlenmekte ve dilerseniz eşyalarınızı belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilir. Dilediğiniz zaman tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir. Trabzon Evden eve nakliyatı maliyetler için inceleyecek olursak iki kısma ayırarak incelememiz daha doğru olacaktır. Şehirler arası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat operasyonları şeklinde değerlendiriyoruz.

Armağan Asansörlü Nakliyat

Her iki seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler biraz değişiklik göstermektedir. Şehirlerarası için maliyetlerin 51%’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içinde bu oran 20%’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 26% iken şehir içinde 56%’ya yükselmektedir. Paketleme malzemeleri her iki durumda en düşük gider kalemi iken şehir içinde daha yüksek olmasının sebebi şehir içi için daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değildir. Aksine daha az kullanılır ancak yüzde olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri daha fazla çıkmaktadır.Evden eve nakliyat için alınana hizmetlerin 90%’ı karşılıklı (müşteri – nakliyat firması) telefon görüşmeleri ile kararlaştırılmaktadır. Bu nedenle her iki taraf arasındaki iletişimin sağlıklı ve doğru bilgilendirme üzerine kurulması çok önemlidir. Alınacak hizmete karşılık fiyatlandırma da tamamen görüşme neticesinde elde edilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu bilgilendirmenin eksik veya tecrübesizlikten detay bilgilerin aktarılmaması soncu taşınma günü fiyatlama için problemler çıkmakta bu da müşteri memnuniyetini azaltmaktadır.Evden eve nakliyat sektörünün hali hazırdaki yapısı, oldukça rekabetçi ve fiyata duyarlı ortamda faaliyet gösteren çok sayıda firmadan oluşmaktadır. Bu nedene tercih yapılırken iyi bir araştırma yapıldıktan sonra bir nakliyat firmasında karar verilmiş olması gerekir

Evden Eve Nakliyat Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

Evinizi taşıyacağınız kesinleştikten sonra ilk vermeniz gereken karar, taşımayı bir kamyon kiralayıp siz mi yapacaksınız yoksa işi profesyonel bir evden eve nakliyat firmasına mı vereceksiniz?Kararınız evimi kendim taşıyacağım ise bu işte size yardım edecek kişiler ve kamyonu belirleyin, taşıma tarihi ve saati hakkında bilgilendirin. Taşımayı Armağan nakliyat Evden Eve Nakliyat üstlensin diyor iseniz. Size sunacağımız hizmet çeşitlerimiz ve evden eve nakliyat sürecini kısaca özetleyelim dedik. Verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetleri 3 başlık altında toplasak da isteğiniz şartlar için çözüm odaklı bir firmayız.1-Komple(toplama)taşıma,2-Standart taşıma,3-Taşıyıcı(personel) ve araç teminiBu hizmet çeşitleri özetle şu şekilde anlatılabilir.

Armağan Asansörlü Nakliyat

KOMPLE (TOPLAMA) TAŞIMA: Tüm paketleme, montaj, demontaj işlerinin biz üstleniriz. Siz sadece değerli eşyalarınızı ve birkaç parça temiz elbisenizi alıyorsunuz. Evdeki tüm eşyaların (mobilya,mutfak eşyaları,giysiler,süs eşyaları,gıda türü malzemeler v.s) paketlemesini ve demontajını yaparız. Yeni evinize taşır ve eşyaları sizin istediğiniz gibi yerleştirir montajını yapar size hazır olarak teslim ederiz.

STANDART TAŞIMA: Firma olarak biz sadece mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesini yapar, mutfak eşyaları, elbiseleri ve diğer ufak tefek eşyaları siz kendiniz paketler kolilere doldurursunuz. Taşıma işlerini biz yapar ve yeni evde de sadece mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunu yaparız siz sadece kendi paketlediğiniz kolilerinizi açarsınız.TAŞIYICI PERSONEL VE ARAÇ TEMİNİ: Tüm paketleme montaj ve demontaj işlerini siz yaparsınız biz sadece taşıma işlerini yaparız.. Yeni evde de gerekli montaj demontaj işlerini siz yaparsınız.Hizmet çeşitlerimizi bu üç başlık altında toplasak da istediğiniz aşamayı değiştirebilir,size özel bir taşınma işlemi gerçekleştirebilir ve bu hizmet çeşitlerini çoğaltabilirirz.. İstediğiniz detayları ve hangi aşamada ne yapılacak ne yapılmayacak bu konu hakkında bizi bilgilendirmeniz doğrultusunda size özel hizmetimiz ile taşıma işini istediğiniz tarih ve saatte gerçekleştiririz.Armağan Evden Eve Nakliye Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.Taşınacak eşya Armağan Nakliyat’ın ücretsiz olarak hizmet veren eksperleri tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısının ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Armağan Nakliyat arasındaki iletişimin daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Armağan Nakliyat’ın bir formeni bulunacak ve müşterimiz doğrudan bu formen ile iletişimde olacak. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşterimize teslim edilir.Hasarın teminatı konusunda müşteri doğrudan sigorta şirketi ile muhataptır.Armağan Nakliyat Taşınacak evinize veya iş yerinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız taşınacak olan bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.Eksperimiz aynı zamanda hizmet elemanlarının seçiminde bu tespitte yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır.Müşteri talep ederse ücret karşılığında taşıma ekibi içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montör elemanları bulunur. Eşyalar uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliyegünü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla ulaşmasıyla Armağan Nakliyat Evden Eve ekspertizi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret edecektir. Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç,eşyalarınnızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Yukarıdaki işlemler sırasıyla gerçekleşmeye başlayıp sizlere istediğiniz kalitede hizmet sunulucaktır..

Armağan Asansörlü Nakliyat

ASANSÖR SİSTEMİMİZ SAYESİNDE EVİNİZ KAÇINCI KATTA OLURSA OLSUN EŞYALARINIZI KOLAYCA VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞIYABİLİYORUZ.

Eğer ki sizde bu farkı Armağan Nakliyat Evden Eve Nakliyat ile yaşamak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.Armağan Nakliyat Evden Eve Nakliyat asansör sistemli nakliyat ve taşımacılık konusunda birçok kişi ya da kuruluşa hizmet vermeye başlamış olmanın yanı sıra bu alanda son derece teknolojik aletleri kullanımıyla da dikkat çekmiş bulunmaktadır.Taşınmada kolaylık açısından bir başka taşıma şekli olarak 1997 yılında Türkiye’ye dışarıdan kurmalı cephe asansörü gelmiştir. Taşıma sektöründe bu oluşum modern bir faaliyet olarak ayrıca yerini almıştır.İlerleyen yıllarda da önemİ artarak biz nakliye firmaları tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Ve siz müşterilerimizin öncelikli tercih sebebi olmuştur. Eşyalar dışarıdan asansör sitemiyle balkondan,pencereden genelde pencere ve kapı pervazlarının sökülmesi ile taşıması yapılır.ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMA şekli personelin yüksek katlardan yük taşıma şeklini eziyet olarak görmekten çıkarmıştır.Müşterilerimizin de kısa sürede taşınmasını ve en erken yeni adresine yerleşmesine olanak sağlamıştır.ARMAĞAN Nakliyat güvencesiyle asansörlü taşımacılıktan faydalanabilir ve taşınmanızı kolaylaştırabilirsiniz.Asansörlü taşıma personel açısından işçiliği kolaylaştırır ve zaman açısından tasarruf sağlar.Müşterilerimiz açısından yine zaman konusunda fayda sağlar. Ancak eşyanın hasar görmesini bilinenin aksine azaltmaz ve hatta itina ile kullanılmadığında eşyaya normal taşımadan daha çok hasar verebilir.Nakliyat firması personelinin asansörü profesyonel bir şekilde kurması ve eşyayı nizami olarak yerleştirmesi ve araca aktarımının sağlanması gerekir.SİZLERİ BU KONUDA UYARMAK ARMAĞAN NAKLİYATIN PRENSİPLERİ AÇISINDAN GÖREVİDİR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI